Bohaterowie

Sakura Haruno
Dwudziestoletnia dziewczyna zaczynająca naukę na studiach kierunku medycznego. Jest bardzo wybuchowa i zabawna. Nie jest zbytnio towarzyska. Ma kilku przyjaciół i brata, których kocha <33 Jej były chłopak stał się jej przyjacielem i wrogiem za razem. Chce mu robić na złość za to co on kiedyś zrobił jej. Nie potrafi już nikogo pokochać, bo nadal kocha tego gnojka. 
Hidan Ryusaki
Dwudziestodwuletni mężczyzna chodzący na trzeci rok studiów w w kierunku religijnego. Lubi młode dziewczyny. Jest w gangu "Akatsuki". Ma pozwolenie na broń. Zawsze podobała mu się jedna dziewczyna- Sakura. Miał wiele dziewczyn, lecz żadnej z niej nie potrafił pokochać, tak jak pokochał Sakurę. Lubi imprezy i pić alkohol. 
Naruto Uzumaki
Dwudziestoletni chłopak zaczynający naukę studiów w kierunku architektury. Lubi jeździć na motorach i chodzić na imprezy. Uwielbia się śmiać, więc prawie zawsze jest uśmiechnięty. Ma dziewczynę- Hinatę z którą po pewnym czasie zrywa. Z jakiego powodu dowiecie się w opowiadaniu. Kocha ramen. 
Hinata Hyuga
Dwudziestoletnia studentka. Idzie na kierunek polonistyczny. Kocha zwierzęta i pisać opowiadania. Codziennie płacze na osobności, lecz nikt o tym nie wie. Razem ze swoją przyjaciółką lubi śpiewać. Ma chłopaka- Naruto, który po pewnym czasie zrywa z nią, a ona znikna. 
Sasuke Uchiha
Tępy dwudziestojednoletni gnojek, który był kiedyś z Sakurą. Niestety zerwała z nim, ponieważ miał romans z jeszcze niedawną jej najlepszą przyjaciółką- Ino. Kiedy widzi, że Sakura jest obok jakiegoś innego chłopaka zawsze reaguje agresją. Jest na kierunku medycznym z czego się cieszy, ponieważ widzi codziennie młodą Haruno. 
Sasori Haruno
Dwudziestodwuletni mężczyzna-świr chodzący na trzeci rok studiów. Jest na wydziale medycznym. Jest bardzo zabawny i mały. Chodź nawet jego wzrost nie równa się z jego romantycznością i urokiem. Żadna dziewczyna mu się nie oprze. Ma córkę, ponieważ gdy miał kiedyś osiemnaście lat zrobił siedemnastolatce dziecko i teraz się nią musi opiekować. 
Itachi Uchiha
Dwudziestoletni mężczyzna chodzący na trzeci rok studiów. Jest na wydziale architektury. Jest bardzo poważny oraz kompletnym przeciwieństwem Sasuke. Sakura go nienawidzi, lecz po pewnym czasie zmienia o nim zdanie. 
Konan Igarashi
Dwudziestoczteroletnia policjantka. Ma pozwolenie na broń i jest w gangu "Akatsuki". Bardzo często musi jeździć do szkoły gdzie uczy się Sakura. Lubi ją i tak samo jak ona nienawidzi Uchihów myśląc, że oni sie chwalą tym, że ich ojciec jest najbogatszy w Japonii. 
Yahiko Oshima
Dwudziestoczteroletni przyjaciel Konan. Założyciel gangu "Akatsuki". Ma pozwolenie na broń. Bardzo często przyjeżdża pod Konohę razem ze swoją przyjaciółką, aby i jej i studentom nic się nie stało. Najprzystojniejszy chłopak na ziemi. 
Tobi Uchiha
Najgłupsiejszy chłopak na całej ziemi. Mimo iż ma już dwadzieścia sześć lat zachowuje się jak pięcioletnie dziecko. Ma żonę i jest w gangu "Akatsuki". Uwielbia anime (często bawi się w ninja). Zabawny i odjechany koleś. 
Toshiro Himura
Największy wróg "Akatsuki" jakiego kiedykolwiek świat ujrzał. Założyciel gangu "Polowani". Nienawidzi dobra. Jest po stronie zła. Często kłóci się z ludzi. Lubi rekrutować nowych ludzi. Ma pozwolenie na broń. 
Ino Yamanaka
Największy wróg Sakury. Kocha Sasuke i ma gdzieś swoją dawną przyjaźń. Zawsze modnie ubrana i wymalowana. Można, by rzec, że jest to pusta lalka z forsą. Nienawidzi jak jej się czegoś odmawia.

Chiyoko Ryusaki
Kuzynka Hidana, wkurzająca wszystkich dziewczyna. Jest mechanikiem, lecz lubi przychodzić do akademika powkurzać Hidana. Często brano ją za dziewczynę Ryusakiego, ale potem zawsze tych ludzi biła. Wyjątkiem jest Sakura.
Rica i Jashin
Rica to mama Hidana i Jashina. Jest zawsze miła i pogodna. Ma pięćdziesiąt lat, ale wygląda na dwadzieścia. Jashin to nowo urodzony patrz Rozdział 9 chłopczyk.

Chokore Shimura
Nowy kochanek Rici. Ma dwadzieścia lat. Jest przestępcą. Ojciec Jashina. Bardzo kocha Ricę i nie chce jej zostawić.

Kai Ryusaki
Ojciec Hidana... Zostawił żonę, gdy się dowiedział, że ma z nią bachora. 

2 komentarze:

  1. Wiesz kochana kocham twoje opowiadania!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń